Wykonujemy:

- lustra - wykonujemy lustra na dowolny wymiar, fazowane lub szlifowane, srebrne, brązowe, grafitowe, zielone , w zalezności od gustu klienta. Montowane na uchwytach lub klejone do ściany.

- szkło do kuchni (lacobel, lakierowane, nadruk) - rewelacyjnym pomysłem na odejcie od tradycyjnej glazury na ścianie jest zmontowanie paneli szklanych lakierowanych na dowolny kolor , bądz też paneli z grafika wybraną przez klienta.

- drzwi szklane - sprawiają wrażenie lekkości i przestronności są też trwałe i solidne. Moga się róznić wzorem i przezroczystoscią. Każdy z klientow może znaleść coś dla siebie. Moga być piękną ozdobą każdego pomieszczenia.

- zabudowy szklane - zabudowy nadaja pomieszczeniom lekki wyglad, pomieszczenie wygląda stylowo.Duzy wybór listew montażowych pozwala na zastosowanie róznej grubości szkła. Jest też dobrytm izolatorem akustycznym i termiczym.

- kabiny prysznicowe - nasza firma przygotuje też szklane kabiny prysznicowe idealnie pasujące do Państwa łazienki. Od czy to same drzwi do małej kabiny, czy też całościowa zabudowa wielkiego prysznicu, Modern Glass sprawi że szklana kabina prysznicowa stanie się ozdobą łazienki."

- panele szklane

- półki szklane - półka szklana może być zamontowana w lustrze lub samodzielnie. Moga być wykonane z różnej grubości szkła. Montowane za pomocą uchwytów w kolorze chrom, nikiel, satyna, anoda

- podłogi szklane - podłoge należy wykonać z trzech warstw szkła, na górnej tafli nalezy umieścić sitodruk który słuzy jako warstwa antypoślizgowa.Podłogi moga byc też w róznych kształtach.

- balustrady - balustrady moga być wykonane ze szkła laminowanego lub pojedyńczego oraz różnego kształtu. Mocowane moga być do konstrukcji wykonanych ze stali kwasoodporych lub mocowane za pomoca rotul.

- i wiele innych.